Poznaj

korzyści

Dowiedz się więcej

Robię to, co lubię!

ROBIĘ TO, CO LUBIĘ!
Nie lubisz spędzać czasu w kuchni? Z przyjemnością przygotujemy posiłki za Ciebie!

Jeśli masz problem ze stworzeniem zbilansowanej diety – pozwól się wyręczyć. Catering dietetyczny Zielona Terapia to rozwiązanie, które pozwoli Ci odżywiać się zdrowo, lekko i smacznie bez wysiłku. Zaoszczędzony w ten sposób wolny czas możesz zagospodarować jak tylko chcesz!

Zajrzyj do zakładki “Programy dietetyczne i sprawdź naszą ofertę. Jeśli masz problem z doborem diety – skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Dowiedz się więcej

Smaczne i zdrowe

Smaczne i zdrowe
Catering dietetyczny Zielona terapia to również jedzenia dla nas i naszych rodzin. Wszystkie potrawy przyrządzamy z wyselekcjonowanych produktów oraz warzyw i owoców, które pochodzą tylko ze znanych nam źródeł. Wiemy, które przysmaki najlepiej sprawdzą się w naszych programach żywieniowych skomponowanych przez doświadczonego dietetyka. Jeżeli zależy Ci na zdrowym, smacznym i dobrze zbilansowanym odżywianiu, skorzystaj z naszych usług!

Jakość składników, z których przyrządzamy posiłki ma dla nas ogromnie znaczenie – właśnie dlatego dokonujemy specjalnej selekcji produktów. Decydując się na programy dietetyczne w Zielonej Terapii, masz pewność, że w Twoim posiłku znajdą się tylko wysoko jakościowe składniki, pełne wartości odżywczych, które mają dokładnie tyle kalorii, ile potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

Wygoda, na którą zasługujesz

Wygoda, na którą zasługujesz
Catering dietetyczny Zielona Terapia to nie tylko świeże i zdrowe dania, lecz także szybka dostawa pod wskazany adres. Chcesz cieszyć się dobrze zbilansowanymi posiłkami w domu? A może wolisz, aby nasz dostawca dostarczył Ci je do miejsca pracy? Zadecyduj, dokąd na Podkarpaciu mamy dowieźć nasz catering dietetyczny i ciesz się zdrowymi posiłkami bez wychodzenia na zakupy i długich godzin w kuchni. Catering dietetyczny Zielona Terapia to recepta na zdrowy organizm i świetne samopoczucie!

Oferujemy catering dietetyczny Rzeszów, Krosno, Sanok oraz na terenie całego Podkarpacia. W naszych dostawach jesteśmy bardzo elastyczni – skontaktuj się z nami, a doprecyzujemy wszelkie szczegóły dostawy.

#